Anycubic Beyaz Reçine Standart  1 KG - SLA
search
  • Anycubic Beyaz Reçine Standart  1 KG - SLA
  • Anycubic Beyaz Reçine Standart  1 KG - SLA
  • Anycubic Beyaz Reçine Standart  1 KG - SLA

Anycubic Beyaz Reçine Standart 1 KG - SLA

₺749,00
Vergi dahil
Adet
Stoktaki son ürünler

 

Güvenli Alışveriş

 

Hızlı Teslimat

 

İade ve Değişim

DÜŞÜK KOKU - 3D yazıcıların günlük hayatta yaygın olarak kullanılması nedeniyle, reçine kokusu minimum düzeyde tutulur. Bu nedenle, Reçine iç mekan koşullarında kolayca kullanılabilir. Açık pencereyle çalışmanız önerilir.

MÜKEMMEL YAPI PLAKASI YAPIŞTIRMA - Baskı modelinin yapı plakasına mükemmel yapışması için Model Reçine formülasyonumuza özel bir katkı maddesi eklenir. Bu nedenle yapı plakasının yapışma problemi ile ilgili olarak büyük yapışma ve daha az baskı hatası sağlanır.

DÜŞÜK BÜZÜLME - Formülasyon büzülme yüzdesi% 0,5'ten az olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle, basılı modellerin büzülme veya çatlama sorunları ortadan kalkar.

KESKİN RENKLER - Özel pigmentler, basılı modellerin renkleri daha sağlam ve keskin görünecek şekilde tasarlanmıştır.

SEDİMENTASYON YOK - Kullanılan pigmentlerin sedimantasyonu yoktur, yani reçinenin altına batmazlar.

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜK - Model Reçine, yazdırılan nesnelerin en yüksek detaylarının açıkça ve kolayca gözlenebileceği şekilde tasarlanmıştır.

YÜKSEK YÜZEY PÜRÜZSÜZLÜĞÜ - Model Reçine kullanımı yüksek pürüzsüz yüzeyler elde edilmesini sağlar.

RENK AYAR YOK - Tüm renkler, aynı renk ayarlama ayarlarına izin veren aynı sertleştirme özelliklerine sahip olacak şekilde tasarlanmıştır.

KOLAY KULLANILABİLİR - Model Reçine kolayca boyanabilir ve boyamadan önce zaman kaybını azaltır.

BOYALI - Model Reçine her türlü boya ile kullanılabilir.

KOLAY TEMİZLEME - IPA veya Etanol ile temizler. Alkol banyosuna batırın ve / veya model üzerine yumuşak bir fırça kalıntı reçinesi ile temizleyin.

POST CURE - 405 nm UV led lambalarla kürleyin. 30 W veya daha fazla güçlü uv 405nm led lambanın kullanılması önerilir veya yapışmazlığa ulaşıncaya kadar doğrudan güneş ışığı altında tutun+

Giriş Seviyesi Kullanıcılar için En İyi Seçim: Klasik formülü takip eden Anycubic Standart Renkli UV Reçine, baskı hassasiyeti, sertlik, akışkanlık vb. performansla iyi bir şekilde entegre edilmiştir ve dengededir.

Yüksek Hassasiyet, Hızlı Baskı: Bu reçine, kalıplanmış parçaların mukavemetini ve aşırı büzülmemesini sağlar, aynı zamanda baskı hızını artırır, kürlenme süresini kısaltır ve LCD makinelerinin baskı verimliliğini mümkün olduğunca artırır.

Baskı sırasında güçlü yapışma, şekillendirildikten sonra çıkarılması kolay: Sadece baskı ve hassasiyet başarı oranı yüksek olmakla kalmaz, aynı zamanda reçine serbest bırakma kuvveti ve yapışma en aza indirilir, böylece şekillendirme platformuna bağlı model kolayca kürekle kaldırılabilir. Düşük viskozite, makinelerin ve modellerin temizlenmesini kolaylaştırır.

İstikrarlı Performans, Geniş Uyumluluk: Farklı iklim koşullarında stabil ve depolanması kolay, nemle yumuşatılması kolay ve çevre tarafından aşındırılan diğer reçinelerin eksikliklerinin üstesinden gelir.; 365-410 nm UV dalga boyuna duyarlı, özellikle kullanımda daha iyi sonuçlar Anycubic 3D reçine yazıcılar.

Kullanıcı Kılavuzu: İstikrarlı performansını sağlamak için lütfen kullanmadan önce reçineyi iyice çalkalayın ve kullanımdan sonra kapalı ve ışıktan uzak tutun; Güvenliğinizi sağlamak için, cilt ile doğrudan temastan kaçınmak ve odayı havalandırmak için lütfen kullanmadan önce eldiven giyin.

Anycubic
3 Öğeler
Yorumlar (0)
Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.